ak sa smiem spýtať tak kedy dostanú autobusy SOR BN 9,5 (a 3x nové NB 12 City) displeje? 6 mesiacov ich máme a už by bol pomaly aj najvyšší čas im dať informačné systémy.
Ak si si nevšimol, tak Karosy 700 budú jazdiť do konca STK, čiže to máš vozy 188AP,179AP,198AP, 025DA, autobus 519BM ostáva v sezónnej prevádzke. Ďalej čo sa týka 678FS,710FR,442CV tak tie slúžia ako záložné vozidlá. Neviem čo máš proti MB Citaro, ked dalšie ponúkaš v tvojom linku a B932 nieje v takom hroznom stave aby sa musela vyraďovať, takže neviem na čo bol tento tvoj príspevok dobrý.
Troška oneskorene reagujem, ale aj ja ďakujem Veolii a samozrejme aj Vladimírovi za vydarenú rozlúčku s Karosami. Bol som na veľa miestach, kde som ešte v Nitre nebol. Bola to fakt krásna akcia, aj vodiči na normálnych linkách mali pochopenie a aj sem tam zapózovali. Ešte raz veľmi pekne ďakujem. ? ?
A neviete ŠPZ vozidla, ktoré ponúka wi-fi? Nech si to overím na vlastné oči... ale inak súhlasím s tým, že je to viacmenej zbytočné, dosť sú ľudia na nete nalepení aj bez toho... takto si bude môcť mládež fejsbukovať od predných dverí k zadným ?
Veď práve. Keď vidím vo vlaku ľudí sko majú na kolenách notebuky a do to ho čumia, tak nechápem. Hoci na druhej strane kedď niekto cestuje z Bratislavy do Košíc, tak čo má robiť. Hoci ja by som si zobral niečo na čítanie. Ale zavádzať wi-fi do autobusov MHD tak to sú ozaj vyhodené peniaze do luftu.
Nehovoriac o tom že drvivá väčšina tých čo ho využijú má už aj tak net v mobile. Nepoviem zavádzať wi-fi vo vlakoch alebo diaľkových autobusoch, ale v MHD s priemernou dobou cesty okolo 10-15 minút - navyše často na stojáka - sú to vyhodené peniaze ktoré by šli použiť na niečo užitočnejšie...
brefos