Dobrý podvečer želám všetkým,
potreboval by som pomôcť s dopravou na DOD. Ak chcem použiť špeci linku do areálu a chcem ísť z AS, tak na akej zastávke by som mal nastúpiť? Ako je to s cestovným na tejto linke?
Ak by som použil L21 a nastúpim na zastávke Rázcestie autobusová stanica, kde sa táto nachádza?
Ak chcem prísť do Nitry spojom, ktorý prevádzkuje SAD TT, kde sa nachádza zastávka Nitra,SAD a ako je to ďaleko od nej do areálu?
V prípade nejasností spresním, pochopte prosím, že Nitru inak ako z auta a z nákupných centier nepoznám.
Ďakujem za zodpovedanie otázok ?
potreboval by som pomôcť s dopravou na DOD. Ak chcem použiť špeci linku do areálu a chcem ísť z AS, tak na akej zastávke by som mal nastúpiť? Ako je to s cestovným na tejto linke?
Ak by som použil L21 a nastúpim na zastávke Rázcestie autobusová stanica, kde sa táto nachádza?
Ak chcem prísť do Nitry spojom, ktorý prevádzkuje SAD TT, kde sa nachádza zastávka Nitra,SAD a ako je to ďaleko od nej do areálu?
V prípade nejasností spresním, pochopte prosím, že Nitru inak ako z auta a z nákupných centier nepoznám.
Ďakujem za zodpovedanie otázok ?
MacT