Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Dobrý podvečer želám všetkým,
potreboval by som pomôcť s dopravou na DOD. Ak chcem použiť špeci linku do areálu a chcem ísť z AS, tak na akej zastávke by som mal nastúpiť? Ako je to s cestovným na tejto linke?
Ak by som použil L21 a nastúpim na zastávke Rázcestie autobusová stanica, kde sa táto nachádza?
Ak chcem prísť do Nitry spojom, ktorý prevádzkuje SAD TT, kde sa nachádza zastávka Nitra,SAD a ako je to ďaleko od nej do areálu?
V prípade nejasností spresním, pochopte prosím, že Nitru inak ako z auta a z nákupných centier nepoznám.
Ďakujem za zodpovedanie otázok ?
Dodatočne sa pripájam a ďakujem za veľmi dobre zvládnutú akciu, kiežby opäť o rok ?
Ja tiež chválim akciu, milo ma prekvapilo tá zachádzka cez Velký Lapáš - Golianovo - Čechynce - Janíkovce. Bolo to príjemné spestrenie programu. Účasť ex. 176AP ma tiež potešila. ?
Aj napriek tomu,že som nebol na rozlúčkovej akcii tak by som sa stručne vyjadril ku karosám B732 - ČESŤ ICH PAMIATKE. BUDÚ NÁM CHÝBAŤ ?
Reply on: Kami #18026:
Ja tiež ďakujem za akciu. ? A vzhľadom na to, že práve pri tejto príležitosti som v Nitre prvý raz, tak som toho z Nitry uvidel dosť.
Dobre bolo dnes. Potesila vyrazna ucast nesotoustkej verejnosti.
Reply on: MacT #18024:
?
Reply on: 810zssk #18023:
Nie, neplatí sa tam (ak sa to ovšem v krátkej minulosti nezmenilo).
Prosim vas, to parkovisko pred stanicnou budovou zeleznicnej stanice je zadarmo? 🙂
Bude aj nejaké video z rozlúčkovej jazdy Karôs ako bolo aj s Ikarusmi?
Reply on: brefos #18020:
Robím momentálne na "iks" veciach súčasne, takže nestíham. Jedno aj druhé, na ktoré sa pýtaš, by malo byť do večera o.i. aj tu na iMHD. Aspoň v to teda dúfam.
Vladimír: Podľa tohto plagátiku http://www.veolia-transport.sk/res/data/012/001468.jpg budú jazdiť nostalgické linky napr. aj z aut.stanice, bude zverejnený aj nejaký približný cestovný poriadok? Teda od kedy do kedy budú jazdiť. V tomto smere mi chýbajú informácie, keď prídem do NR aby som sa vedel zariadiť. A ešte ma zaujíma táto sobota tj. 15.9.12, má byť aj rozlúčka s Karosami. Teda kedy bude zverejnený nejaký ten program, pretože zrejme od zajtra som bez netu a nebudem si mať ako zistiť, kedy akcia začína a podobne. Ďakujem. ?
Reply on: KORAK #18017:
Bude.
Reply on: KORAK #18016:
Žiadna.
188ap a bude tu aj sprava na tomto webe o rozluckovej jazde aj dod?
A ktora Karosa B732 bude historicka?
Reply on: Vladimír #18014:
Ja to chapem 🙂
Reply on: 810zssk #18011:
Šotouši z Bratislavy aj odinakiaľ sú samozrejme vítaní, len musia chápať, že akcie podobné druhu sa dejú predovšetkým pre propagáciu verejnej dopravy pre miestnych. Deň bez áut je len jeden, je 22. septembra, dokonca to padlo vynikajúco na sobotu - nie je o čom...
Reply on: andy_ #18007:
Doplnené.
Reply on: 810zssk #18011:
Tak ano, v Nitre to ešte nikdy nebolo, je to veľké lákadlo, tak uvidíme teda čo a aké to bude . . . ☺

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.