Reply on: MacT #17968:
Rád by som dostal všetky podstatné informácie (linka, dátum, čas, nasledujúca zastávka, smer) na jeden "záber", aby to nemuselo stále preblikávať a cestujúci mal všetky podstatné informácie hneď na očiach.Samozrejme hovorím len o dvojriadkových vnútorných tabuliach. Na jednoriadkových sa to bude musieť objavovať postupne.
Vladimír
Osobne považujem akustické hlásenie v cudzom jazyku v našich podmienkach za zbytočné a tak trochu násilné. Som presvedčený, že návštevníkovi z cudziny v našich autobusoch dobrú službu poskytnú vnútorné elektronické transparenty (ktoré by som ešte rád málinko vylepšil).