Ano, ano. Dakujem za opravu. ? Vozy na MHD sa tu najdu take nieco ako MAN, ale tie starsie vysokopodlazne. Potom vsakovake Probusy, Isuzu, naramne ma potesilo, ze tu este premavaju klbove Ikary 280 a aj kratke verzie na trilexoch. ? Ale trolejbusy maju take moderne (klbove), z predu mi to pripadalo na Neoplan. Poslednu napravu mali pre mna netradicne umiestnenu upne na konci clanku.
Vladimír: Všimol som si nezrovnalosť v cestovnom poriadku L32. 8.24 z Klokočina Kmeťova odchádza linka z Viničiek. 5 minút na to však ide aj ďalší spoj z Klok. Kmeťova, ktorý však nie je uvedený ani na zástavke ani tu. ?
A ja som strceni v Rumunsku, to keby vidite co tuna este jazdi v meste Ploiesti. Inak sorry za interpunkcne znamienka. Tuna tato klavesnica to nepozna.
trochu zvláštna otázka ale keďže sa blíži koniec Karôs B732 tak to samozrejme zahŕňa aj cyklobus. To aj na linke cyklobusu bude niečo nové? just sayin...
A tých 5 Karos B 732, jedna je Rošero, čiže bastil, dve sú originál, jedna má motor Renault a jedna je cyklobus, z toho vyplýva, že iba tri originál naše Karosy B732 sú v prevádzke.