Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
zdravím,chcem sa opýtať,koľko sa paltí za zriadenie bčk -elektronickej peňaženky? sú to 4 eura?
Reply on: Puro #17889:
Áno, sú to Neoplany zo Ženevy.
Reply on: DNR #17887:
Ano, ano. Dakujem za opravu. ? Vozy na MHD sa tu najdu take nieco ako MAN, ale tie starsie vysokopodlazne. Potom vsakovake Probusy, Isuzu, naramne ma potesilo, ze tu este premavaju klbove Ikary 280 a aj kratke verzie na trilexoch. ? Ale trolejbusy maju take moderne (klbove), z predu mi to pripadalo na Neoplan. Poslednu napravu mali pre mna netradicne umiestnenu upne na konci clanku.
Vladimír: Všimol som si nezrovnalosť v cestovnom poriadku L32. 8.24 z Klokočina Kmeťova odchádza linka z Viničiek. 5 minút na to však ide aj ďalší spoj z Klok. Kmeťova, ktorý však nie je uvedený ani na zástavke ani tu. ?
Reply on: Puro #17886:
Chcel si napísať diakritické znamienka, interpunkčné sú o.k. ?
Reply on: Ivanecko #17885:
A ja som strceni v Rumunsku, to keby vidite co tuna este jazdi v meste Ploiesti. Inak sorry za interpunkcne znamienka. Tuna tato klavesnica to nepozna.
Btw, prvý Citybus (alebo Agora, ak chcete je v premávke).
Solaris na teste ...
Reply on: Pilgrim #17883:
Cyklobusáckej Karosy sa zatiaľ odstavovanie sedemstoviek netýka. Bude jazdiť aj po vyradení všetkých ostatných.
trochu zvláštna otázka ale keďže sa blíži koniec Karôs B732 tak to samozrejme zahŕňa aj cyklobus. To aj na linke cyklobusu bude niečo nové? just sayin...
Veď som napísal, že iba tri sú naše, dve + cyklobus.
Reply on: Ivanecko #17880:
naše ako naše, no že spomeň si na BR-091AR . . . to čo odtial prišlo je kríženec všetkého-možného (bastl) aj nemožného, ale má KO, to je hlavné.
Reply on: Pilgrim #17879:
A tých 5 Karos B 732, jedna je Rošero, čiže bastil, dve sú originál, jedna má motor Renault a jedna je cyklobus, z toho vyplýva, že iba tri originál naše Karosy B732 sú v prevádzke.
Reply on: bubboo #17877:
len som sa slušne pýtal...
Nech sa prizná ten čo si tu dva roky zoznam autobusov ktoré by mali vyradiť nech si spraví update v scifi zozname a napíše tam nejaké tie SOR-ky
Reply on: Pilgrim #17876:
A?šak ste tu všetci vyplakávali,prudili,mrnčali,aké je neznesitelné cestovať v 21-tom storočí takými vrakmi,tak to tu máte...
to ma byť nejaká sranda alebo skutočne tu zostalo len 5 Karos B732??
Reply on: draxter #17874:
SAD PP je rarita samá o sebe ...
Reply on: Ivanecko #17873:
takže to nie je povahovou vozidla, ale povahou dopravcu v PP ?
Reply on: draxter #17872:
Jazdí, vidno to aj na fotke, má tabuľku vzadu, vpredu aj na boku.
Reply on: Ivanecko #17858:
inak jazdí ten bus aspoň v NR riadne ozančený? v PP máva občas len niečo nacapené za predným oknom...

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.