Reply on: bubboo #17869:
Prípadne prerobiť linkovanie tak aby L26 začínala v centre alebo blízko centra... Ale nech urobíš čo urobíš, odskáču si to aj tí neboráci čo idú k cintorínu a do tej priemyslnej zóny. Na Luníku je to jednoduchšie, tam nikto okrem našich čokoládových hviezd nemá dôvod tým spojom cestovať...
MacT
Nechcem vytvárať vášne, ale v Južnej Afrike bol v minulosti zavedený apartheid, čo sa týkalo aj dopravy. Pošlime na Orechov dvor starú rikšu, alebo ich vozme na paletách...