no zbohom. Dnes som išiel Sorom BN 9,5 a klíma "parádne" vypnutá ?. Všetci sa potili jak na grile. Nič v zlom ale načo je tam tá klimatizácia? na okrasu?
ďakujeme za psychologický profil s predpokladanými črtami správania a odporúčame ešte raz prečítať návod na použite tejto diskusie-prípadne svoje poznatky smerujte na najbližšie OO PZ,prípadne 158.
možno niekedy spravím krátke video z cestovania nitrianskou mhd ak chceš. Ale nečakaj nič také že viac klipov v jednom videu - žial s takými programami neviem narábať. Síce neviem kedy a či vôbec to spravím,uvidíme.
Dobry den,
pisem Vam ohladom jedneho Vasho sofera. Chcem podat zalbu najprv touto formou a ak sa nic nepodnikne tak sa budem stazovat inde.
Ide o sofera ktory jazdil autobusom cislo 26 dnes 28.06.2012. o 09:30 bol na zastavke Pod Zoborom. Vodic sa sprava velmy nevhodne az psychopaticky s pedofilnymi priznakmi deviacie voci cestujucim mladsieho veku. Ide o dievcata v adolescentnom veku a mladsie. Vykazuje sexualne signaly, mladim dievcatam, najma fyzickym kontaktom pri predaji listkov a nasledne cudnymi chtivymi pohladmi pocas jazdy. Mne sa to osobne stalo 4 krat. Dany clovek neposoby psychicky vyrovnany, ide o starsieho pana, a prosim Vas aby sa nieco ohladom toho podniklo. Verim ze nie som jedina kto si nieco taketo vsimol a komu sa taketo nieco stalo.
S pozdravom,
Marina Kordic
Je to otázka financií, a teda momentálne otázka ešte niekoľkých mesiacov. Aspoň čo sa týka novododaných vozov. Pokiaľ ide o Citaro, momentálne sa preň elektronické tabule neplánujú.
Ak chcete, aby sa Vašim problémom zaoberal zamestnávateľ vodiča, odporúčam Vám obrátiť sa na spoločnosť Veolia Transport Nitra a nie písať diskusné príspevky na súkromných internetových stránkach.
keď dostanú transparenty autobusy Sor Bn 9,5 + 3x NB12 tak nemohol by po čase spolu s nimi dostať nové transparenty aj Mercedes Citaro? Predsa len má už 10 rokov a displeje nemá (odkedy sa zrušila linka 28)
Pisem ohladom jedneho sofera. Chcem podat zalbu najprv touto formou a ak sa nic nepodnikne tak sa budem stazovat inde.
Ide o sofera ktory jazdil autobusom cislo 26 dnes 28.06.2012. o 09:30 bol na zastavke Pod Zoborom. Vodic sa sprava velmy nevhodne az psychopaticky s pedofilnymi priznakmi deviacie voci cestujucim mladsieho veku. Ide o dievcata v adolescentnom veku a mladsie. Vykazuje sexualne signaly najma fyzickym kontaktom pri predaji listkov a nasledne cudnymi chtivymi pohladmi pocas jazdy. Dany clovek neposoby psychicky vyrovnany, ide o starsieho pana, a prosim Vas aby sa nieco ohladom toho podniklo. Mne sa to osobne stalo 4 krat. Verim ze nie som jedina kto si nieco taketo vsimol a komu sa taketo nieco stalo.
S pozdravom,
Marina Kordic