tak pani, neviem, ci ste to uz videli - pekna hra s autobusmi karosa a ikarus, rozne farby, medzimestske, mestske, zelene ?
stahujte tuna: http://www.stahuj.cz/hry_a_zabava/logicke/ostatni/dispecer/
myslim, ze sa na mhd nebudete cez obednu prestavku nudit... ? ja som to stiahol a na 1x zatial presiel 13 levelov... neviem kolko ich je dokopy ale "drvim" ? ? ? je to fakt dobre!!!
stahujte tuna: http://www.stahuj.cz/hry_a_zabava/logicke/ostatni/dispecer/
myslim, ze sa na mhd nebudete cez obednu prestavku nudit... ? ja som to stiahol a na 1x zatial presiel 13 levelov... neviem kolko ich je dokopy ale "drvim" ? ? ? je to fakt dobre!!!

vjMTV