Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Author #17830:
Vitaj u nás ? napísal si to síce pekne,ale pochybujem,že to bude osožné...ale možno majster King of Notes sa bude mať k činu a vyjadrí sa 🙂
Reply on: SiTy #17827:
Oplati sa precitat:
http://imhd.sk/nr/doc/sk/10800/Tipy-ako-cestovat-Koordinacia-a-nadvaznosti-medzi-linkami.html

Vzajomne koordinovat (prekladat na suboheoch, ci nadvazovat) je vzdy mozne len linky s rovnakymi, resp. nasobnymi intervalmi. Navyse, vzdy je potrebne urcit priority, kedze nie je mozne previazat uplne vsetky linky navzajom, pokial nechceme x-minutove vydrze uprostred trasy. Prioritou je zvycajne silnejsi prepravny prud, ci logicke vazby. Navyse, casove polohy musia zohladnovat do istej miery aj obehy vozidiel, kedze napr. 40-minutove vydrze na okraji mesta, ci kvoli tomu 2-nasobnu vypravu by nik neakceptoval.
Ja mám takú otázočku,ak dovolíte, týka sa prímestskej dopravy, niektorí znalí, by mohli vedieť odpovedať. Otázka znie:
Kde je písané, alebo resp. kde sa hovorí o tom, že mám zásadne vystupovať zadnými dverami? Nejdem sa tu sťažovať, ani nič podobné, iba si to chcem ujasniť.
Ďakujem.
Kedy budu najblizsie jazdit historicaky?-Ikarus 280 a Karosa ŠL?Asi az na den bez aut? ? ?
Tak ja sa vyjadril k linkám ktoré som napísal , nie na všetky linky , netvrdím všeobecne , že neexistujú nadväznosti , ale na to čo som uviedol , neviem prečo si taký vzťahovačný a berieš hneď všetko komplexne čo napíšem ...
Reply on: SiTy #17825:
To, že Ty nájdeš príklady na to, že medzi niektorými linkami nie je nadväznosť ešte neznamená, že nie je medzi žiadnymi.
Reply on: bolek #17824:
12ka všeobecne nenadväzuje na žiadny spoj , dokonca prvá 12ka vôbec nenadväzuje na linku 24 a ostatné spoje na linku 21 , 2 , 25 ...

14ka zase cez víkend vôbec nie je nadväznosť na Zoborské linky , som nútený chodiť pešo pod Zobor kedže najbližší bus ide po príchode L14 do centra až o 25minút

Na jednej strane chce mesto aby ľudia využívali MHD , na druhej strane vôbec nie je nadväznosť liniek
chcel by som sa spytat pracujem v priemyselnom parku a chodievame teraz na nocne som s ivanky pri nitre ale nie zakazdym je sofer ochotny pockat na Lč.12 na tak ako to bolo aj vcera 2.7.2012 takze som musel hodinu cakat na dalsi bus a samozrejme som mal v praci nemile privitanie neda sa stym nieco robit aby bus c2 caral na spoj Lč12 ta minutka vas hadam nezabije..????
SiTy: Včera večer som s ním išiel na 24-ke odchod 20:56 zo žel. stanice... naozaj skvelý šofér... dokonca na rázc. as nastúpil dopredu jeden neprispôsobivý spoluobčan a spýtal sa ho, či ho neodveze zadarmo... také rýchle a rázne nie som ešte v živote nepočul ?
Linka 14 dnes odchod 06:36 Centrum smer Krškany NS , klbový Mercedes , perfektná jazda ! ?
Reply on: Pilgrim #17820:
gratuluje ten,čo v absolútnej poladovici stál jak cicina,lebo šofér bol lenivý?
gratulujem k prejavenej (de)mentalite národa Slovenského......
Reply on: wau77 #17817:
Jejda, a ty si teraz myslíš že tú linku zmenili len preto že si niekde napísal rozdrapený primitívny príspevok, navyše pravopisom absolventa štyroch tried osobitky a na nesprávnu stránku? No, tak si to pokojne mysli ďalej, tĺčik. V každom prípade, máš čo si chcel, tak sa spakuj a ťahaj si písať tie svoje výstreky späť na pokec alebo z kieho krista si sem pritiahol. Na takých ako ty tu nikto nie je zvedavý.
Reply on: wau77 #17817:
. . . ,,špiny, toto je pre cestujúcich? "-tak neviem,kto tu bude koho učiť o výchove...
Reply on: irizar #17778:
Tak chumaj vypatlany si jedine ty.a asi ta dostaocne v detstve nevychovali inak by si sa takto nechoval ale to je tvoja vec.a len pre informovanost o tej autobusovej linky _predstav si že ju zmenili tak ako bolo pisane.hahaha
Mohla by sa zase zorganizovat premavka historickych autobusov SL-ky a Ikarusu 280.
Napriklad ked posledne roky jazdili ikarusy tak mali v lete casto pokazene dvere ze sa nedali zavret a vtedy to dobre fukalo a nebola potrebna ani klima. ?
Pešia zóna v Nitre sa bude predlžovať ... viac v odkaze

bit.ly/MxfVAV
Aktuálne výluky, zmeny a informácie

Premávka MHD počas letných prázdnin (1. - 31.7.2012) nemalo by tam byť že ?

Premávka MHD počas letných prázdnin (1.7 - 31.8.2012) ?
dnes posledný spoj linka 12 smer Branč veľmi tiché akustické hlásenie

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.