Reply on: uko #1675:
Ten poplatok za čipovú kartu, za ktorú sa v súčasnosti platí 200 Sk je veľmi vysoký. V DPMŽ sa platí za čipovú kartu 140 Sk. Minulý rok, keď sme prechádzali z kontaktných na bezkontaktové čipové karty, tak počas letných mesiacov bola zľava na karty a DPMŽ ich predával po 99 Sk.
Valec
BTW prečo k tomu nie je priložený aj zmieňovaný cestovný poriadok?