Reply on: Michal #1396:
...spoj je označený znamienkom "C", to znamená, že počas školských prázdnin nepremáva, polročné prázdniny boli oficiálne ministrom školstva vyhlásené na den 1.2.2005 hoci realitá bola taká, že niektoré školy mali prázniny a ostatné ich budú mať v piatok...na tento stav sme upozorňovali kompetentné inštitúcie aby skoordinovali prázdniny tak, aby boli v rámci mesta v jeden den, žiadnej odpovede sme sa nedočkali, snáď len jedinej, že všetko majú v rukách riaditelia jednotlivých škôl, to znamená, že nechali to v stave "buď ako buď...a za všetko môže dopravca...
TeBeCe