Reply on: TeBeCe #1368:
...už to nie je celkom tak ako píšeš, podľa posledných správ chce dať pán "velkomožný" dotáciu na polrok vo výške 21 mil.Sk, s tým, že to musí byť pevná suma(to znamená, že strata nemôže byť vyššia), a v máji sa rozhodne, koľko financii pridelia Sadke na druhý polrok, de facto to znamená asi tolko, že ak bude mať Mhd-čka za 6 mesiacov stratu vyššiu ako 21 miliónov, tak to bude len jej záležitosť, mesto dáva od toho ruky preč, zjavne ich nezaujíma zákon č.168/1996 Z.z. respektíve vykonávacia vyhláška č.151, myslím, že v takomto prípade nebude podpísaná žiadna zmluva o výkonoch vo verejnom záujme a reálne hrozí koniec MHD v Nitre , SAD-ka požiada o zrušenie licencii a končí s dopravou... ? možno už k 15.2.2005...
JA