Má niekto blizšie info kedy majú dodať tie nové SORky a kedy sa zavedie nástup všetkými dverami?
Poslanci schválili spolufinancovanie projektu nákupu označovačov ku všetkým dverám, bude sa žiadať o príspevok, vypíše sa súťaž. Označovače budú pre dopravné aj bankové karty.
V menšom, ako 18m prevedení sa už kĺbaký nevyrábajú.
Harzik17