Reply on: Crossfire #59371:
A? Pointa príspevku #59367 je predsa úplne inde. Alebo sa tá externá firma hnusne vpenetruje do palubáku a vybliakava na cestujúcich tie nezmysly na každej druhej zastávke? Pokiaľ áno tak beriem späť. Pokiaľ nie, tak stačí málo. U tej istej "externej firmy" si dať nahrať oznam v rozsahu 4-5 viet. Páreurová položka.
dandup
1504 - #3507
Linka: 17
#3506
#4708
Linka: 55
5505 - #5708
1802 - #5761
Linka: 18
1802 - #5761
Linka: 23
#4701
Linka: 25
#5720
Linka: 72
#4705
#4720