Žiadny presun naprázdno z Ťahanoviec na Vodárenskú neexistuje....služba jazdiaca na Alpinku a Jahodnú, končí na Vodárenskej, do ŤHC zachádza len v čase špičky, aby tam bol polhodinový interval....jeden spoj z a deň ide z ŤHC na Jahodnú a to 16:22....z Jahodnej vždy končí na Vodárenskej...ale zo zvedavosti, ktorýže spoj podľa teba akože ide do ŤHC a presúva sa na Vodárenskú?
Nechápem logiku linky 14: Na Horný Bankov odchádza z Aničky, ale na Jahodnú a Alpínku len z Vodárenskej. Absurdita je v tom, že skončí na Aničke a potom sa naprázdno presúva na Vodárenskú, aby začal linku na Jahodnú ... to aký má zmysel ???
Porucha v poradí druhej električky, číslo neviem. Vykapala na prejazde medzi zastavkami amfiteáter a nová nemocnica. Na pomoc jej prišla z linky 9 529 ktora ju vytlačila do miesta fotky, kde už čakalo ďalšie KT, aby pokazené stiahlo do vozovne a 529 potom pokračovala ako presun na Važec. Ako náhrada za električky bolo povolané vozidlo 3306, ktoré pokračovalo od Amfiku ako linka 9.
„Elektrobus v sebe spája výhody trolejbusu a autobusu. S trolejbusom má spoločnú úspornú prevádzku a šetrnosť k životnému prostrediu pri súčasnej slobode pohybu, ktorú majú autobusy. Oproti naftovým autobusom však má náklady na palivo nižšie asi o 70 percent, jednoduchší je aj servis.“
Preto potom absolútne nechápem nasledovnej, takmer dennej rutine:
C1801 – #5734
D1804 – #5739
Hej, ale problém sa nevyrieši tým, že zakážeš všetkým vozidlám s EČV mimo KE a BA/BL vstup na územie mesta - preto takéto škatuľkovanie je úplne odveci a trápne. ?
Je potrebné sa pozrieť na to, ako vyzerá výcvik v autoškolách (resp. ako sa dodržiava rámec tohto výcviku daný legislatívou). Lebo ak sa bežne dozvedám, že budúci vodiči sa vyhýbajú aj takým prkotinám ako výcvik prvej pomoci, tak asi niečo nie je v poriadku. ?
Ale z vlastných skúseností viem, že funguje, vedel by som napísať knihu zážitkov v doprave s cezpoľnými. Samozrejme aj medzi KE a BA sa nájdu výstavní kreténi...
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Dispecer
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13697186_1342565462424880_2232402911267113767_n.jpg?oh=788cf8122b614a4a08a8bb5f01973aca&oe=582A3947
Kto napíše, že Košičania nepoznajú električky, alebo semafor? ?