Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Mojsejovci práve sedia v reštaurácii hotela Slovan a zrejme počas čakania na večeru sledujú premávku dopravného uzla N.O. 🙂
Reply on: Sarko #9908:
Tym som chcel povedat, ze rady 7xx; 8xx a 9xx mohli zostat elektrickej trakcii, teda aj trolikom. 🙂
Reply on: Sarko #9908:
Nepredpokladam, ze DP zacne hufne skupovat nove eliny (podla hesla "mame par stovek milionu korun nazvys ?) , skor sa vrhne cestou modernizacii (to je moja prognoza).

Re #9913 BMko: Vysvetli mi, preco kvoli 3 novoplanom zacal DP dve stovkove rady (5401, 5501 a 5502), nestacila by jedna? A aku ma suvislost manualna a automaticka prevodovka KTciek s ciselnymi radmi, o ktorych sme tu hovorili?

Inac ten clanok v korzari ohladom L40 je trochu zavadzajuci. Pisu, ze odchody z Jahodnej su jednu hodinu po odchode zo Stadiona Lokomotivy. Nieje to celkom tak. Lebo odchody su presne take iste ako minuly rok. Teda posledny autobus odchadza o 21.15 (neviem sice preco, ale ked chcu vozit vzduch, nech si ho vozia). Dnes na spominanej linke boli az dvaja cestujuci.
z osmej za halou zmizla 368-369 ?

PS: zda sa mi ze som videl 366 vo vozovni, ale nie som si isty
Diggi & Sarko - pochvala za dnešné fotky, sú super 😉
a zvlášť sa mi páči na tejto:
http://www.imhd.sk/ke/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&styl=8&u=f4f0f0edf5f0f0f2&no=2&id=27302aeef1f122f1f2f525
tá hŕstka rómskych spoluobčanov čumiacich na 521 ?
Reply on: Diggi #9919:
Ano, dobre poznam to vozidlo. Tento model sa ale nedozil dlhej vyroby. U nas jazdi na linke do Moldavy. Pred caosm som nou siel do Bardejova, asi bola nasadena mimoriadne.
Diggi: zaujímavé... Treba preveriť. 🙂
Reply on: LUK #9922:
aj ja som si myslel ze je to C944, ale pražáci ma sprdli že také sa nerobia...Karosa vraj klbove 900-ky robila už len automaty...
Diggi: Skelety robí napr. SAO Lučenec. A tá kĺbová je asi skôr C944 (mechanická prevodovka).
Kvôli strhnutej troleji zmeškala vlak do Viedne i Bazileja

http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=19.1.2005/51737O

Trebuľa odmietol podpísať rozpočet mesta

http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=19.1.2005/51836K

Rozpočet? Kdeže, SuperStar!

http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=19.1.2005/51821K
Reply on: LUK #9916:
Neviem kde im robia skelety, ale autobusy sa kompletizuju v areáli Bustransu (kde su aj dielne Eurobusu) na Rastislavovej ulici... ?
Reply on: Nodes #9911:
Máme síce jedinú negenerálkovanú klbovú Karosu a to C943, jazdí v bielom sfarbení pod číslom 136.

http://citybus.cz/kosice/fotografie/gallery.php?akce=ukaz&media_id=367
4 BMko: Tak ta MP3ka to je zasah do cierneho. To presne poukazuje na ich diagnozu. A ta zie totalny nedostatok vitaminov IQ 😃
Reply on: Nodes #9911:
Predpokladám, že si len uviedol zlé číslo, lebo 954 samozrejme existuje. Jediná kĺbová Karosa je len mestská 961. A nerobí tieto GO náhodou Rošero? Lebo pre Nitru takto 'upravili' B741.
BM:

"... vo vekovej kategorii mna, 1018, Sarka a Nodesa ... "

---> tak toto si skvele zaskatulkoval, sice cca 10-rocne rozpaetie, ale nevadi 😉
Reply on: Nodes #9910:
Ale no, nestraste deticky. Minule si aj spreje zabudli, ked som im elektricku pristavil pri stene na bezpecak. Aspon mali nasi lakyrnici, do rezervy.
Toto je sice neake male krpate soplate, co este mliecko na krku ma, lebo sa este ani pit poriadne nenaucilo.
Ale pravdu povediac, velka vacsina je vo vekovej kategorii mna, 1018, Sarka ci Noddesa a ty pachaju najviac skody a su velmi tazko pristihnutelny.

GWF crew: Pojem Diava asi v Kosiciach neznamy, mali by si to kosicky kolegovia vodici, okukat od nas z BA, vies po Diave ti aj magnumka vypoveda cinnost, mastne totiz ziadnej fixke nerobi zle, len ju znehodnocuje. Inac evidentne si uz zacvakal panom policajtom vsak, ked vies presnu cifru.

Inac toto vam odporucam vypocut, to mi dali poslalli kamosi z intraku a je tam vystihnuta inteligencia tychto drsnych sprejerov - writerov - sketcherov http://www.stormclan.sk/janiesomraper.mp3
Reply on: eMareq #9893:
KTcka nemaju rozdiel v automatickej a manualnej prevodovke. A myslim, ze rozdelenie Novoplanov je logicke.
Nodes:
Ale noo, pan veduci, pokoj, hlavne pokoj. Nebudeme sa predsa takto na vecer znervoznovat pubertalnou mladezou. Radsej zaujmime postoj ako ku hmyzu - "chytit a zneskodnit", ok? 🙂
Reply on: TA #9894:
Jeden detail. Neviem, z ktorej strany si videl tu Vrakosu, ale cesky vyrobca uz nevyraba linkove cize medzimestske klbove na baze 7XX. Cize nie je ziadna 954 ani nic podobne.

Change view

Structure
Order
Posts on page

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.