Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Sarko #9891:
nebol tam v Piatok a boli pootvarane vrata na oboch koľajach ?
Reply on: Sarko #9891:
už som to minule spomínal... všetko sa rozobralo... Robilo sa kompletné "gruntovanie"...
Reply on: eMareq #9893:
číslic a čísel je predsa dosť (0,1,2,3 ... 9) nie? Tak načo nimi šetriť. To je asi jediná vec, čím môžu kľudne v DPMK plytvať. ?

S novými číslami pre KT8D5R.N2 by som ale nesúhlasil, pretože tie tu vlastne boli aj predtým, takže sú to tak či onak len staré ( pardon - staršie ? ) vozy.
Reply on: Diggi #9869:
tá zgenerálkovaná karosa pre Eurobus vyzerá celkom slušne (aspoň z vonku), preto som mal dojem, že je to nové

ale keby bola nová, bol by som oveľa ?
Reply on: Sarko #9884:
Oplati sa zacinat novym ciselnym radom? (Vid novy ciselny rad pre novoplany: 5401 a potom 5501, 5502 - neviem preco, aby sa odlisil prototyp?). Potom DP mohol aj u KT8ciek odlisit od 500 a 501 dalsie KT8, trebars zacatim od 550, alebo 600 🙂 . Ved tak markantny rozdiel medzi CNG a neCNG vozidlom nieje. Je len rozdiel v pohonnej hmote.

Ale moze to byt i tak ako pises 🙂 😉
Reply on: Sarko #9884:
aspoň v tom bude poriadok
Reply on: Furčan #9889:
Ako to, že nie sú. Chceš povedať, že plot, rozdeľujúci lode výpravnej haly (1. až 4. koľaj od 5. po 8. koľaj) tam už nie je?
Reply on: jaq #9888:
už sa to tu rozoberalo asi 5x, kukni staršie príspevky...
Reply on: Sarko #9884:
Nevieš prečo niesu oplotene historycke električky vo vozovni?
Caute..neviete ake klbaky sa planuju zakupit ? Ci Karosy nizkopodlazne alebo Solarisy ??? Odpovedzte dakto normalny...
Reply on: Dopravák #9872:
Hura, uz sa tesim. A co je potesujuce, konecne stoji aj na vsetkych zastavkach v trase ako som si prial minuly rok ked ju zaviedli 🙂 😉
Reply on: jaq #9885:
? ziadne ?
❓ Caute..neviete ake klbaky sa planuju zakupit ? Ci Karosy nizkopodlazne alebo Solarisy ???
Reply on: tbus #9882:
Budeme my mať ešte vôbec nejaký klasický SU15? Čo poznám praktiky DPMK, tak SU15 CNG sa určite priradí nový číselný rad.A ak nie, tak si oholím briadku ?
Vsimnite si zlte tabule na L34 a L53. Vyzera to super. A dnes rano stara 6409 s vsetkymi troma zltymi tabulami 53. Citil som sa zrazu ako v roku 1998. Mala 732 na L53 , mZlte tabule. ...Len nekonci na N.O.
Reply on: Sarko #9880:
Dajte mi vediet ked uvidite 3535 jazdit.
alebo ked
Pred chvíľou vedľa seba stáli ex prešovský Ikarus 280 #291 na linke Košice - Prešov, Solaris U15 #3522 na L19 a Ikarus 435 na L56 na svetelnej križovatke Palackého-Jantárová. Pekný pohľad 🙂
4301 na L56 a 4303 na L11 bez klím zhodou okolností spolu na zastávke Ťahanovce-Miestny úrad, v smere od mesta 🙂
Reply on: Dr.Viršík #9878:
Pustite Karola



523 Rulz
Reply on: tbus #9877:
Les je hustý

Change view

Structure
Order
Posts on page

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.