Reply on: veteran #83987:
To je mi jasné. Vzhľadom na to, že pantograf má 4-násobnú kapacitu a peršing s plesňákmi 2-násobnú oproti tej dnešnej pri používaní bagety, navrhujem aby za deň pustili z Moldavy do KE len jednu takú súpravu. Bude bohato postačovať na tie masy cestujúcich.
?
myslavcan
Samozrejme tie peniaze tak, či tak skončia v DPMK, takže ak by boli zákaznicky orientovaní tak mi to bez protestov vymenia. Ale oni si vybrali, že to urobia len čiastočne a aj to spôsobom, ktorý vyzerá ako oslava byrokracie. Úkon, ktorý by zabral tak 20 sekúnd, natiahnu na niekoľko minút vypisovaním absolútne zbytočných papierov.