Reply on: marek_41 #77333:
Áno, ale ak robíte totálnu rekonštrukciu tratí na 30 rokov (v Košiciach sa nikdy nevyznávala priebežná údržba, proste sa počkalo, až sa vozidlá/trate/čokoľvek iného rozpadnú a potom sa to postaví znova), tak by sa na tie splete nemalo zabudnúť, hlavne ak je to v cene celej reko pľuvnutie do mora.
jaalm
napr. príspevok #77314 je pod #77272 a pritom je to reakcia na #77306...a takto "pomiešaných" je viac....