To je taky problem na Rastislavovej dokreslit buspruh? pristor na to je v zrusenom strednom pruhu. A este aj policajtom by sa zisli školenie ako pouzivat vysielacky.
mam pocit ze do 15 ide az po stanicu nie? tak si to opravte
Tatranka
Pridze befel zos Bruselu, že ciskaci kapčolov bars namaha paľce a ľudze zos reumu su diskriminovany ta zakaže použivac ta ňe...Veckaj še budu dzvere otvirac pohľadom ?