Na L71 a L72 mienia v špičke dávať malé sorky? Lebo dnes napr. o stvrtej pri sude sa tlačili pri oboch linkách jak sardinky v konzerve. Keď sa nad tým zamyslíme ze na L6 došlo k rozvetveniu na el po Idansku a autobus de facto od Spoločenského pavilónu (áno viem, X6 ide od DPMK)..tak dosť ľudí presedlá na práve tieto extrolejové linky.
Budú aj výlukove CP?? Lebo každá jedna linka naberá meškanie jednak obchádzkou a jednak tým, že sú aj nové dočasné zastávky. V smere do centra dokonca dve...
Budú aj výlukove CP?? Lebo každá jedna linka naberá meškanie jednak obchádzkou a jednak tým, že sú aj nové dočasné zastávky. V smere do centra dokonca dve...
mam pocit ze do 15 ide az po stanicu nie? tak si to opravte
poznas ho osobne ? a aj ked ved som sa len pytal alebo som to chcel s nim prebrat ... ja som mu nenapisal ze hej irizar pises hluposti
Peter55