Reply on: Battlelore1 #75405:
Neviem ako sud.. asi mu bude treba CL pre batožinu, ale už som videl ako jeden pán niesol pomerne veľkú klietku s živou andulkou ? Ale skôr by som volil iný spôsob ako dopravy ako s MHD
a zase v case ked sa zo zapadu nosilo najviac aut sme mozno este chodili na zakladnu skolu ...
Dispecer
(To, že nehlási ma neprekvapilo, to, že zahlásilo práve tieto dve zastávky ale áno. ? )