Reply on: tbus #75403:
Hej, lebo malo byť to, že na nočákoch bude hlásiť všetky zastávky na znamenie. Pri prvom pokuse sa stalo to, že klasické zastávky na znamenie hlásilo 2-3x. Tak sa to vrátilo do pôvodného stavu. Bohvie, čo zase tomu systému vadí.
a zase v case ked sa zo zapadu nosilo najviac aut sme mozno este chodili na zakladnu skolu ...
Sheep221
Co sa tyka obmienania zanovnych aut, ano robi sa aj to, ale u nas to este nie je take rozsirene.
Ide to poznat hlavne na dovezenych autach drahsich znaciek BMW, Audi a podobne, tie co u nas jazdili od nova uz maju taky zahmleny lak a okna, strata lesku je markantna, su hlucnejsie, zatial co rovnako stare dovozy vyzeraju ozaj ako nove.