One question mám: nevšimol si dnes niekto ráno na Hornádskej plyňak?...Ak som dobre videl mal vzadu kocky, ale chýbal mu text SPP. Tak teraz neviem či som v tej závratnej rýchlosti preplnenej 11-ky 4205 nestihol všimnuť, alebo ozaj máme niečo také... ?
1018
5224 nic nove, ten predny panel blbne uz dlhsiu dobu, trebalo by ho "resetovat a precistit".