Reply on: Sarko #7214:
Nechce sa mi velmi listovat v archive, ale sam si sa vyjadril v jednom prispevku, ze kosice su rychlejsie ako BA ci BRNo
) a to je asi tak všetko!!! To znamená, že ak ráno bude -3,tak sa temperuje a ak teplota cez deň vystúpi len na -2, tak smola o 7.30 sa kúriť už nebude.
SHORTY
Minulý rok však zistili, že niečo ušetrili, tak posunuli prvú hranicu na +5. Toho roku to možno bude menej. A ešte taký cirkus bol po sťažnostiach "železiarenských", sa vozy pri preberaní a až po príchod na konečnú predkurovali o stupeň viac ako bolo vyhlasované. Dokonca, vtedy vypravovali len KT na "R", zapínala dielňa kúrenie ešte pred príchodom vodičov.