Ťažký novoročný futurizmus sa nám tu rozmáha ? Poďme radšej riešiť oveľa pálčivejší problém tejto lokality, a síce, že prečo na novoplánovanej cestnej komunikácii od MÚK Pereš (ktorá má byť v budúcnosti splnohodnotnená) smerom na letisko nakreslili len dve zastávky AD + konečnú, pričom tie dve zastávky AD sú od seba vzdialené kilometer (a medzi nimi nič). Naozaj budú dve zastávky postačujúce? Nemyslím si.
Rudyke902