Reply on: Tatranka #68298:
...a čo myslíš, čo asi chystajú na rok 2014? ? ("Nové i staršie autobusy i trolejbusy odstavené kvôli zlému stavu ciest")
asi ho odlozia a pouziju buducu zimu
ak vobec
som asi 2 hodiny bol.v meste, na hlavnych tahoch lad. Nikde ani posypac ani pracovnici Kositu
5