články v Korzári nemajú chybu: R7 do USS nejazdí, ale R1 opačným smerom posilnili (http://kosice.korzar.sme.sk/c/6734699/mestska-doprava-v-kosiciach-ma-velke-problemy.html)
asi ho odlozia a pouziju buducu zimu
ak vobec
som asi 2 hodiny bol.v meste, na hlavnych tahoch lad. Nikde ani posypac ani pracovnici Kositu
tbus