Reply on: Kona #68241:
Len tak medzi nami, 28čka cez VD nejazdí. ? Minibus maximalne na 33ku, na to aby si pochopil kde ma byť minibus netreba isť jednym spojom, ale prevoziť sa tam napr. celu službu a niekoľko krat, potom možno zmeniš nazor
..nehovoriac o intervaloch tej linky..
Kona
Čo si inak myslíte o využití autobusov ktoré majú dĺžku medzi 12-metrovým autobusom a midibusom v našich podmienkách. Boli by využiteľné?