Reply on: MHDmarek #67800:
Alfi to napísal skôr ako to napísal Solac v dispečerskom fóre takže neviem čo si tým chcel povedať. Mohol by si zredukovať svoje príspevky lebo sem píšeš až veľmi veľa a informačná hodnota polovice z nich je nulová.
MHDmarek