Reply on: Rudyke902 #67802:
Z Jazera na Nám. MMM jazdí 9, 13, 19, myslím že zavádzať ďalšiu priamu linku je už priveľký luxus... Časovo myslím že vyhráva 13-ka. Ak sa nájde vhodný prestup tak sa tam dá dostať aj 3+4, alebo 7+2/4 každých pár minút. Na Komenského zasa až taký dopyt nie je, aby to vyžadovalo ďalšiu linku (ktorú potom treba koordinovať vlastne s každou ďalšou linkou v meste). Busy na Moldavskej tak či tak nestoja, neviem čo by teda mala tá zvláštna linka odľahčovať.
Alfi
Dnes neskoro vecer sa pokazila 10 pri dargove a nemohli prechadzat trolejbusi.
Taka mala otazocka.Bolo tazko poslat jeden bus, aby ludia nemuseli cakat a mrznut viac ako polhodinu na trolejbus smerom na kvp?