Reply on: Rudyke902 #66089:
Možno to chce "čerstvý vzduch" do DPMK ,alebo "čerstvých ľudí" do DPMK , nie takých ,čo majú skostnatené názory na fungovanie DP a finančné záujmy (štvrťročné odmeny ,polročné odmeny ,koncoročné....). Zatraktívniť mhd ako takú. Mali by sme sa posunúť o 20 rokov dopredu a nie stáť a pozerať sa na iné štáty ,ako im mhd perfektne funguje... ?
Rudyke902
Príklad: Nad jazerom - križovatka pri kostole. Ak sa stavalo TESCO, urobila sa aj svetelná križovatka, sú tam zabudované aj snímače pre električky - no žiaľ, neviem či vôbec niekedy fungovala tá križovatka s preferenciou ED .. Tak isto trieda SNP, je tam asi pár križovatiek ktoré by mohli preferovať ED, no nieje to tak.. Jedine Alejová- Železníky je pozitívny príklad , funguje to tam..
No a posledný "výsmech", križovatka NO - južná trieda, žiadna preferencia ED na a z jazera, a je t novovybudovaná križovatka.. Naopak, je tam ešte zdržanie oproti pôvodnemu stavu.. By som nedovolil skolaudovať a dať do prevádzky novu(opravenu) križovatku s nefunkčnou preferenciou ED !
Lenže to by DP muselo na tom tvrdo záležať a trvať na tom, no žial, stav je taký aký je... ?