SOM MARIAN z BB A PROSIM NIEKOHO Z KE O POMOC-RADU: 17.2. chcem cestovat z KE do BB dialkovym busom, ktory o 15:05 stoji na SAD zastavke Košice,Šaca,Benzinol. Na tuto SAD zastavku sa potrebujem dostat z MHD zastavky Nemocnice Šaca. Od Nemocnice mi idu busy 20,26,52,56. MHD zastavky od Nemocnice Šaca su v poradi Nemocnica Šaca / Kvetná / Šaca, námestie / Učňovská.. atd. na ktorej z tychto MHD zastavok mam vystupit aby som sa co najskor a najkratsie dostal na SAD zastavku Košice,Šaca,Benzinol? Vopred dakujem za radu.
Tatranka
Lenže tí "priblblí" starostovia sa snažia vyhovieť určitej "priblblej" skupine/skupinám voličov vo vidine znovuzvolenia."Ta toten starosta,ta to dobry chlop.Ta znaš,ta nam vybavel autobus,mi idze rovno od domu až do nemocnici a nemušim prestupovac..." ,a tak podobne.A tu ani dvesto odborných poradcov nepomôže,debilný populizmus neprerazíš.Pokiaľ toto nezlikvidujeme,tak to asi lepšie nebude.
A ešte je potrebné radikálne zredukovať počet MČ na max. štyri,znemožniť starostom a poslancom MČ lobbing na magoriáte ohľadom akýchkoľvek zásahov do MHD,atď,atď... ?
Skrátka utópia... ?