Reply on: myslavcan #63722:
Videl som len pár fotiek, v reále som dávno nešiel po NO v Košiciach "po vlastných", ale tie kúsky "nového" prilepené na starom sa rozpadajúcom chodníku, ceste, stĺpe a pod. To je hrôza a výsmech celému Magistrátu a všetkým košičanom priamo do xichtu. To som hádam v žiadnom meste nevidel, žeby investor ničo takto látal-plátal a doslova len tie centimentre, ktoré musí...? ? ? Celý Aupark mal byť na "ostrove" na betónovej platni oddelenej vodnou priekopou a mové by bolo oddelené od pôvodného aspoň vodou, ktorá by urobila jasnú a zreteľnú hranicu ich územia...
☠ ☠ ☠
tbus
Re #63702 Rudyke902: niektoré výhybky sa neprehodia vždy správne (sú v úbohom stave), napríklad na južnej triede, kde sa občas jazyk zasekne v polovici, že sa nedá ísť ani rovno ani odbočiť (dá sa akurát vykoľajiť), tak ju musí vodič následne prehodiť ručne