Na tejto stránke je napísané že 22.9.2011 je cestovanie MHD zadarmo cestujúcim s platným vodičským oprávnením a technickým osvedčením od vozidla, ale na dpmk.sk je napísané iba "cestovanie v MHD zadarmo". Tak čo platí, môžu cestovať aj tí bez auta?
..
110mat110
Okrem toho, cyklochodnik sa podla mna dorobi po skonceni stavby auparku ale tak ako na juznej triede: len domalovanim ciar, nic ine.
/osobny nazor/
A vyhovorky Titla resp. realizatora stavby o dalsej kritike: ved to je smiesne! vzhladom na to ako ste pozmenili a uplne dosrali cele NO bude dorobenie cyklochodnika jedina pozitivna vec na auparkau (doteraz som sa tesil ze sa aspon MHD vyriesi a aj to sa pototo)... ?