Reply on: Sarko #6378:
Jaasne ved som to neskor pisal, som si to prestudoval, ale neide mi to do hlavy, mali sme podobnu nehodu v BA ale z tahacom a mozem povedat, ze autobus tam musel ist pomalicky, vzhladom, na to ze prekonava 90 stup, zatacku a bol evidentne viditelna prekazka na telese. Nemozem sice, rozpravat presne o vine, lebo som to nevidel nazivo
Sarko
1) DPMK toleruje odchýlku od CP -2 min.
2) veľká skupina vodičov aj v čase špičky bežne jazdí s týmto náskokom; niektorí dokonca jazdia trvale -2 min. a až jeho prekročenie berú ako náskok...
3) meškanie spoja je oveľa menšie zlo ako náskok
Takže ak podľa Teba bude kóšer na L3 doba jazdy 20 min., ja by som pri nezmenenom pravidle porušovania CP dal radšej tých 18 min., s tým, pokiaľ sa praktizuje -2 min. voči CP, nech platí aj +2 min. voči CP. Predsa len sa meškania vyskytnú skôr v špičke, čo sa dá tolerovať viac, ako náskoky v ostatný čas dňa.