Reply on: VLK #63301:
http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=06900cf558091e2967fe4ed798d113a9Ja tam nevidím žiadne domy naokolo, až na ten jeden napravo...a keď ide o ten cintorín, mohla by tam zostať zastávka kvôli nemu s názvom "Myslava, cintorín"
a takych ludi, ktori len na poslednu chvilu dobehuju je pomerne dost...
VLK
Re #63290 rpopo: skús sa niekedy aspoň zamyslieť, lebo nadávať vie každý... jednoducho DP nemal dostatok vodičov a vozov na to, aby pokryl všetky Rky, preto čiastočne premávali po svojej trase a z Bardejovskej jazdili autobusy, ktoré sa točili dookola...