Reply on: romeo #63281:
Ako u totálnych blbcov ... R1čky zachádzali až na Bardejovskú, kde si ľudia prestúpili na náhradnú dopravu, cestou na ŽST to isté ... Na R1čku mal byť prestup zabezpečený ja SOŠ Automobilovej, zbytočná zachádzka k DP, keď R1čky na Spoločenskom pavilóne, ajtak nestáli, respektíve iba na semafóre, R2 to isté, ale to už chápem skôr. Inak všetky Rky zachádzali na Bardejovskú.Inak, ND k súprave 349+385 bolo vozidlo 3508, označené len ako Náhradná Doprava, zo Spoločenského pavilónu nebral nikoho, lebo zastal na Autobusovej zastávke, ajkeď stálo plno ľudí na električkovej, ktorí čakali na Rku do USS. Ďalší spoj nebol pre istotu nevykonaný, ani električka, ani ND, a Náhradná doprava pre R1 a R2 išla cez Popradskú , teda nezachádzali na Spoločenský pavilón. Zo Spoločenského pavilóna bol vykonaný až spoj R7 o 13:27 607čkou, ktorá bola prvá, čo išla do USS ...
Inak, organizácia bola celkom fajn, prestupy vychádzali, až na to nepochopenie sa s 3508
romeo
a ešte mám jednu otázku- v pondelok má byť v Myslave pretek -niekde z Myslavy na Bašku,ja Myslavu veľmi nepoznám, ak by som tam chcel ísť linkou 31, na akej zastávke je najlepšie vystúpiť?