Reply on: Isidor #63283:
Však to je jedna zastávka. A čo, že nástupištia TD a AD nie sú na jednom mieste? Detto je aj na zastávke Bruselská - konečná na Európskej triede, klasická zastávka na Americkej pri Lidli. Označovanie rímskymi číslami by v tom spravilo poriadny bordel.
Davidoshmhd
Áno volajú sa tak, pretože jedna je ešte ako ex. výstupná (po novom aj nástupná nakoľko bolo dosť nebezpečné prechádzať pri prestupovaní pešo cez cestu)... A DPMK nieje žiadna SADka aby sa zastávky označovali I.,II.,III.,IV.,V. atď... ?