Reply on: Vladimír #60208:
Ahá, tak že je to vlastne správne včetne následkov pre cestujúceho z dovodu nefunkčnosti systému.
Doteraz som si myslel, že pri občasných návštevách Košíc mám zrovna ja tú smolu , že sa mi stále čosi nemilé prihodí u predajného automatu alebo u označovača.
Ale ako vidím , všetko tu bolo popísané, zrejme to treba považovať nie za poruchu systému ,ale jeho VLASTNOSŤ a dpmk to má ošetrené .
TA