Do začiatku MS v hokeji sa zriadia obojsmerné električkové zastávky - ostrovčeky- v križovatke Moldavská-Popradská (medzi Kauflandom a Baumaxom).
Taktiež v priestore pri Steel-arene budú nové nastupné ostrovčeky obojsmerne.
Taktiež v priestore pri Steel-arene budú nové nastupné ostrovčeky obojsmerne.
pravda, treba to opraviť. O fotke viem (inak vďaka Ti za stránku fotokošice!), ale som kreslil spamäti ?
5211_2