Reply on: KVKV #60153:
No to ma tiež neskôr napadlo, pamätníkov beriem ako posledný dôveryhodný zdroj informácií.Najskôr to bude omyl,že to vrakovisko tam bolo,to viem aj z iného zdroja a to,že sú to tie isté vozy na "konečnej" si "pololaik" nemusí všimnúť.
hoc pochybujem, ze 60tim vozom by dali CVR ..
KVKV
V roku 1968 jazdili staré vozy už len na L3 a 7. V tomto roku bola definitivne ukončená ich prevádzka. Prevádzka do Ťahanoviec bola skutočne ukončená vozmi T na predlženej L2, cestoval som tým spojom, to sa s pamäti nevymaže.
Ten pán či si to nepletie s tým letitým šrotoviskom starých vozov uprostred ťahanovskej smyčky (?)