Reply on: KVKV #60153:
No to ma tiež neskôr napadlo, pamätníkov beriem ako posledný dôveryhodný zdroj informácií.Najskôr to bude omyl,že to vrakovisko tam bolo,to viem aj z iného zdroja a to,že sú to tie isté vozy na "konečnej" si "pololaik" nemusí všimnúť.
hoc pochybujem, ze 60tim vozom by dali CVR ..
Astor