Reply on: AAA #54361:
No veď oni idú tie označovače. ? Len touchscreen nejako vtedy nešiel. ? Alebo žeby vodič dostal špeciálnu kartu s ktorou by vyskúšal každú jednu možnosť aká sa môže naskytnúť? ? ? ?
http://www.youtube.com/watch?v=Wm1AehtGkDg
VLK
Re #54321 KVKV: no tak nás oboznám s vnímaním estetiky...
Re #54350 Abcdefgh: majú. Ale chcel by som teba vidieť robiť túto robotu. Každý povie že ani za boha, ale niekto to robiť musí. Tak kým nevyskúšaš, nepindaj