Reply on: Yogi616 #53327:
Až na tie nepatrné chybičky pri Amfiteátri a Havlíčkovej, ktoré som spomínal aj minule, a zastávky SOU Dopravné (ktorá sa tak už nevolá) to bude asi dobre. Ak teda neberieme ohľad na to, že medzizastávkové vzdialenosti a dĺžky tratí nezodpovedajú realite.
jt