Reply on: Vladimír #53317:
Stačí zabrániť možnosti vypnúť to, prepnúť na hlásenie cez žlté krabičky alebo zníženie hlasitosti. Kým bude možnosť nepočúvať to, nikdy sa na to zvyknúť nedá. A možno je to aj tým nesympatickým Aniným hlasom, nahrávky sú pomalé, neustále opakovanie "zastávka" pred každou zastávkou je otravné. A k tej angličtine sa ani nevyjadrujem.
Dimi