kam ty mieriš, nie len pre mna, 65% furčé chodi tým smerom, a verim ,že nizkopodlažne spoje by privítali s roztovorenou náručou. Ani by som nepovedal ,že je všeobecny nedostatok nizkpodlažnych spojov, skôr je len lokalny, ( na furči)
nad jazerom maju solarisi, tahanovce maju najviac nizkpodlazných, a aj na kvp chodia nizkopodlazne. Stačilo by ak by nám vratili Solaris Urbino 18 na L71, aspon niečo, to bolo fajn.
A sme doma. TVOJIM smerom nič nízkopodlažné nejazdí. Netvár sa, že chceš poukázať na všeobecný nedostatok nízkopodlažných spojov, keď dve z dvoch doplnkových a jedna z troch nosných liniek sú 100%-ne nízkopodlažné. Mal si rovno napísať, že ty pre svoj arogantný a pohodlný zadok požaduješ voz bez schodov bez ohľadu na kapacity, možnosti a bez ohľadu na hocikoho iného.
no to by trebalo, namiesto tych 19 Citelisov, mohli kupiť aspon zopar trolejbusov, ved su to linky čo chodia po celom meste, a su dosť vyťažene. (L71 a L72). V Prešove maju nové troliky Škodovacke, neverim ,že by boli až take drahe ,že by ich nemohli kupiť
nechytajte ma za slovička, ja som rad za každy nizkopodlažný bus, ano na L15 chodi Solaris, aj na L17 (ale iba na ukor L55 ) , viem ,že tie Solarisi niesu najnovšie, ale mojim smerom na MIER nechodi ZIADEN nizkopodlazny bus, proste aspon na jeden z liniek by mohol chodit nizkopodlazny
Po 18:30 bol v TV NAŠA GR DPMK, repríza po 19:30. Okrem iného sa dozviete, že na zmenu trasy L54 sú aj pozitívne ohlasy a našla si svojich priaznivcov. ?
Chcemnovetroliky
PS: tvoji smerom chodi aj 20 a 20L.