Všimnite si toto: "... V centre mesta, kde je najviac pamiatok, sa najlepšie pohybuje pešo. Verejná doprava (www.dpmk.sk) nie je drahá a je celkom spoľahlivá. (?) Lístky na autobusy, trolejbusy a električky sa kupujú v stánkoch, v automatoch alebo priamo vo vozidle u vodiča ... " ? ? ? ROFL
http://dromedar.topky.sk/cl/11154/652183/Kosice
http://dromedar.topky.sk/cl/11154/652183/Kosice
Veď to je jednoznačné neodôvodnené obohacovanie sa.
d3k0
Aj ked tam sli elektricky z BA v ramci humanitarnej pomoci, tak boli vybavene v CR 1435-mm podvozkami