Reply on: AAA #51457:
Nie, 1435 mm http://www.imhd.sk/transport/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=38263&idg=1171&gi=0&gn=20&gs=e&gsd=Aj ked tam sli elektricky z BA v ramci humanitarnej pomoci, tak boli vybavene v CR 1435-mm podvozkami
Veď to je jednoznačné neodôvodnené obohacovanie sa.
eMareq
Primátora vyzval starosta Krásnej. Ten by možno ani neprišiel. A neviem čo je na tom, že sa tu našli ľudia, ktorí šli podporiť dopravcov. Myslíš si, že starosta Krásnej si išiel robiť kampaň? ?